Best Price Guarantee

Best Price Guarantee

חשוב לנו שתשלמו את המחיר הנמוך ביותר עבור המלון שהזמנתם. לכן, במידה ותמצאו באתר אינטרנט את חדר המלון שהזמנתם דרכנו במחיר זול יותר, לאחר שכבר ביצעתם הזמנה באתר הרשום ב-HotelsCombined, אנחנו נחזיר לכם את ההפרש, בתנאי שהמחיר הנמוך יותר מופיע באתר אינטרנט אשר:

 • אינו אחד מהאתרים המופיעים ב-HotelsCombined, ו
 • אינו אתר הרישמי של המלון, או כל אתר אחר המופעל ישירות על ידי המלון, אליו ניתן להגיע דרך קישור "האתר הרישמי", מדף המלון ב-HotelsCombined.
עליכם ליצור עמנו קשר בתוך 24 שעות מביצוע ההזמנה כדי להיות זכאים להבטחה למחיר הטוב ביותר.

התנאים החלים:

 1. התעריף הנמוך יותר חייב להימצא באתר אינטרנט שאינו משתתף בתהליך השוואת המחירים של HotelsCombined.
 2. עליכם לבצע את ההזמנה עם הספק אשר מציע את המחיר הטוב ביותר באמצעות HotelsCombined.
 3. מחירי המלונות משתנים לעתים קרובות, ולכן חובה צור עמנו קשר תוך 24 שעות מרגע הזמנת חדר המלון שלך מספק ההזמנות במחיר הנמוך ביותר דרך HotelsCombined. יש לכלול בבקשה את הפרטים הבאים: שמך, מספר הזמנה, עותק של דואר אלקטרוני/שובר אישור הזמנה ואת האתר בו ניתן לקבל את התעריף הנמוך יותר.
 4. ההתחייבות אינה תקפה להזמנות באותו היום.
 5. ההתחייבות תקפה רק בנוגע לתעריף זול יותר הזמין להזמנה מקוונת. התעריף המקוון הזול יותר חייב להיות ניתן להזמנה במועד שבו אנו מוודאים את הטענה שלך, תוך פרק זמן של 24 שעות.
 6. התעריף הזול יותר חייב להימצא באופן מקוון עבור חדר שווה ערך באותו המלון כפי שהוזמן באמצעות ספק ההזמנה עם המחיר הטוב ביותר בשימוש ב-HotelsCombined באותם תאריכי צ'ק-אין וצ'ק-אאוט, עם אותם תנאי הזמנה.
 7. התעריף הזול יותר חייב להיות באותו המטבע.
 8. HotelsCombined יעניק החזר כספי על ההפרש בין המחיר הנמוך ביותר שהתקבל מהספק השותף של HotelsCombined לבין המחיר הנמוך יותר רק במידה וההזמנה אשר בוצעה דרך הספק השותף של HotelsCombined בוצעה במלואה, לא בוטלה ואינה מיקרה של אי הופעה.
 9. ההתחייבות למחיר הטוב ביותר אינה מתייחסת לחדרי מלון שנרכשו דרך או בשילוב עם תעריפי חבר, ביקורים חוזרים, נקודות נאמנות או תכניות "תגמול" אחרות או קידום מיוחד של המלון שבו בוצעה ההזמנה. בנוסף, לא נכללים תעריפים נמוכים יותר הזמינים מאתרים שבהם שם המלון המדויק אינו ידוע עד לאחר ביצוע ההזמנה.
 10. במידה והטענה שלך נכונה, "החזר ההפרש במחיר" יינתן תוך 30 ימים לאחר תאריך הצ'ק-אאוט של ההזמנה שלך אצל ספק ההזמנה עם המחיר הטוב ביותר הרשום ב-HotelsCombined.
 11. ניתן לבצע תשלום לחשבונות PayPal.