השוואת מחירי מלונות

  • בית
  • אודות החברה

אנחנו מסייעים למיליוני משתמשים לקבל את ההחלטה הנכונה בהזמנת מלון ואנחנו יכולים לסייע גם לך!

ב-HotelsCombined, ידוע לנו שהזמנת אירוח אונליין יכולה להיות משימה לא פשוטה, אבל אנחנו מאמינים שזה צריך להיות קל. השוואה בין מאות אתרים ובדיקת אלפי דילים יכולה להיות מסובכת ומתישה. בסופו של יום אתה בסך הכל רוצה לדעת שהזמנת את המלון הטוב ביותר עבורך במחיר המשתלם ביותר. ראינו שישנה הזדמנות לעשות שינוי ולהקל על המשתמשים. מאז אנחנו עובדים קשה כדי למצוא עבורך את הדיל הטוב והמשתלם ביותר!

איך זה עובד?

הטכנולוגיה שלנו מאפשרת למשתמשים להשוות זמינות ומחירי מלונות מתוך אתרי ההזמנות המובילים בעולם כולל Booking.com, Expedia, Hotels.com, Agoda AccorHotels, Hilton ועוד רבים נוספים . בחיפוש אחד מהיר וקל, המשתמש מקבל רק את המידע הרלוונטי עבורו. המשתמש ימצא בדיוק את מה שהוא מחפש ויכול להיות בטוח שהוא מקבל את המקסימום כדי לבצע הזמנה.

הבטחה למחיר הטוב ביותר

אנחנו מתחייבים שאתה תמצא את המחיר הטוב ביותר למלון, זו ההבטחה! אם תמצא מחיר נמוך יותר אחרי שביצעת הזמנה באתר הרשום ב-HotelsCombined, אנחנו נחזיר לך את ההפרש .

הצוות שלנו

אנחנו צוות המורכב מאנשים מכל העולם עם רקע ותחומי עניין שונים. מה שמאחד את כולנו היא המטרה לשיפור מתמיד! אנחנו חברה טכנולוגית והטכנולוגיה היא הלב של הפעילות שלנו. הקו המנחה אותנו בקבלת החלטות הוא מאגר הנתונים שלנו, ידע והגיון, כדי שנוכל להתמקד במה שבאמת חשוב. מה שבטוח שאנחנו משלבים המון כיף בדרך!

רוצה להיות שותף שלנו?

מנוע החיפוש שלנו הינו מוביל בתחום המלונאות וניתן לאפיין ולהטמיע אותו בהתאמה אישית בכל אתר, בלוג או אפליקציה. השותפות עמנו תזכה אותך בהכנסות נוספות ותסייע למשתמשים שלך לקבל את הדילים הטובים ביותר במקום אחד! למידע נוסף:

תכנית השותפים

אם יש לך מלון בבעלותך או או שאתה מנהל מלון אנו יכולים לעזור לך למקסם את השיווק! תן לנו לעזור לך לקבל יותר הזמנות ישירות, לנהל קשר אישי עם האורחים, לבנות המותג ולהפחית עלויות הפצה. לפרטים נוספים:

תכנית המלונאים

האם יש לך שאלות או משוב?

צור קשר

חיפוש מלונות

חדר 1:

2 מבוגרים שינוי פרטים

אנחנו נמצא עבורך יותר מלונות

השוואת מחירי מלונות מבין מגוון אתרי הזמנות מובילים בחיפוש אחד פשוט, כדי שתוכלו למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים. פשוט וקל.

הבטחה למחיר הטוב ביותר

ללא עמלת הזמנה, ללא חיובים נסתרים. זו ההבטחה שלנו אליך.

מטיילים אוהבים אותנו

במהלך השנה שעברה, מעל 400 מיליון נוסעים ומטיילים סמכו עלינו שנמצא עבורם את הדיל הטוב ביותר למלון!

© 2021