השוואת מחירי מלונות

הבטחה למחיר הטוב ביותר

חשוב לנו שתשלמו את המחיר הנמוך ביותר עבור המלון שהזמנתם. לכן, אם תמצאו באתר אינטרנט את חדר המלון שהזמנתם דרכנו במחיר זול יותר, לאחר שכבר ביצעתם הזמנה באתר הרשום ב- HotelsCombined, אנחנו נחזיר לכם את ההפרש, בתנאי שהמחיר הנמוך יותר מופיע באתר אינטרנט אשר:

 • אינו אחד מהאתרים המופיעים ב- HotelsCombined
 • אינו אתר הרישמי של המלון, או כל אתר אחר המופעל ישירות על ידי המלון, אליו ניתן להגיע דרך קישור "האתר הרישמי", מדף המלון ב-HotelsCombined
עליכם ליצור עמנו קשר בתוך 24 שעות מביצוע ההזמנה כדי להיות זכאים להבטחה למחיר הטוב ביותר.

התנאים החלים:

 1. התעריף הנמוך יותר חייב להימצא באתר אינטרנט שאינו משתתף בתהליך השוואת המחירים של HotelsCombined.
 2. עליכם לבצע את ההזמנה עם הספק אשר מציע את המחיר הטוב ביותר באמצעות HotelsCombined.
 3. מחירי מלונות עשויים להשתנות לעיתים קרובות, ולכן עליכם ליצור עמנו קשר בדואר אלקטרוני בכתובת customerservice@hotelscombined.com תוך 24 שעות מרכישת חדר המלון מספק ההזמנה עם המחיר הטוב ביותר בשימוש ב-HotelsCombined. הודעת הדואר האלקטרוני צריכה לכלול את המידע הבא: שם, מספר ההזמנה, עותק של אישור ההזמנה / ואוצ'ר שקיבלתם לדואר האלקטרוני שלכם והאתר בו נמצא התעריף הזול יותר.
 4. ההתחייבות אינה תקפה להזמנות באותו היום.
 5. ההתחייבות תקפה רק בנוגע לתעריף זול יותר הזמין להזמנה מקוונת. התעריף המקוון הזול יותר חייב להיות ניתן להזמנה במועד שבו אנו מוודאים את הטענה שלך, תוך פרק זמן של 24 שעות.
 6. התעריף הזול יותר חייב להימצא באופן מקוון עבור חדר שווה ערך באותו המלון כפי שהוזמן באמצעות ספק ההזמנה עם המחיר הטוב ביותר בשימוש ב-HotelsCombined באותם תאריכי צ'ק-אין וצ'ק-אאוט, עם אותם תנאי הזמנה.
 7. התעריף הזול יותר חייב להיות באותו המטבע.
 8. HotelsCombined יעניק החזר כספי על ההפרש בין המחיר הנמוך ביותר שהתקבל מהספק השותף של HotelsCombined לבין המחיר הנמוך יותר רק במידה וההזמנה אשר בוצעה דרך הספק השותף של HotelsCombined בוצעה במלואה, לא בוטלה ואינה מיקרה של No-Show.
 9. "ההתחייבות למחיר הטוב ביותר" אינה מתייחסת לחדרי מלון שנרכשו דרך או בשילוב עם תעריפי חבר, ביקורים חוזרים, נקודות נאמנות או תכניות "תגמול" אחרות או קידום מיוחד של המלון שבו בוצעה ההזמנה. בנוסף, לא נכללים תעריפים נמוכים יותר הזמינים מאתרים שבהם שם המלון המדויק אינו ידוע עד לאחר ביצוע ההזמנה.
 10. אם הטענה שלך נכונה, "החזר ההפרש במחיר" יינתן תוך 30 ימים לאחר תאריך הצ'ק-אאוט של ההזמנה שלך אצל ספק ההזמנה עם המחיר הטוב ביותר הרשום ב-HotelsCombined.
 11. ניתן לבצע תשלום לחשבונות PayPal.

חיפוש מלונות

חדר 1:

2 מבוגרים שינוי פרטים

אנחנו נמצא עבורך יותר מלונות

השוואת מחירי מלונות מבין מגוון אתרי הזמנות מובילים בחיפוש אחד פשוט, כדי שתוכלו למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים. פשוט וקל.

הבטחה למחיר הטוב ביותר

ללא עמלת הזמנה, ללא חיובים נסתרים. זו ההבטחה שלנו אליך.

מטיילים אוהבים אותנו

במהלך השנה שעברה, מעל 400 מיליון נוסעים ומטיילים סמכו עלינו שנמצא עבורם את הדיל הטוב ביותר למלון!

© 2021