להתחיל בעבודה עם "טיולים"
רוצה עזרה נוספת?


1. מהי כתובת הדוא"ל אליה העברתי את אישורי ההזמנות שלי?

יש להעביר אישורי הזמנות מתיבת הדוא"ל שלך לכתובת trips@kayak.com. אם אין לך חשבון KAYAK המשויך לכתובת הדוא"ל שלך, אנחנו ניצור אחד באופן אוטומטי עבורך ונשלח לך הודעת דוא"ל לאישור. כדי לאשר את חשבונך, יש ללחוץ על הקישור שבתוך הודעת הדוא"ל ששלחנו לך.

לחזור למעלה

2. האם אפשר לציין לאיזה טיול להוסיף אישור הזמנה?

אפשר לציין את השם של טיול שאליו ברצונך להוסיף פרטי נסיעה. כדי לעשות זאת, יש להשתמש בשם טיול קיים כשורת הנושא בעת העברת אישור הזמנה לכתובת trips@kayak.com.

לחזור למעלה

3. האם אפשר להעביר אישורי הזמנות לטיולים מכמה כתובות דוא"ל?

כן. בדף הגדרות טיולים, יש סעיף שנקרא "אישורי הזמנות". אפשר להוסיף כל כתובת דוא"ל שממנה רוצים להעביר אישורי הזמנות. כדאי לשים לב שכל מי שבבעלותו כתובת הדוא"ל יצטרך לאשר שהוא רוצה להוסיף אישורי הזמנות לדף הטיולים שלך במקום לדף שלו.

לחזור למעלה

4. אילו סוגי כתובות דוא"ל "טיולים" מקבלת?

כמעט הכל. (and not directly from theכל עוד אתה מעביר את הדוא"ל מתיבת הדואר הנכנס (ולא ישירות מהספק), טיולים גם מקבלת הודעות בטקסט פשוט, HTML, קבצים מצורפים ועוד.

לחזור למעלה

5. שלחתי את אישור ההזמנה שלי בדוא"ל לכתובת trips@kayak.com אבל הוא לא מופיע. מה עלי לעשות?

קודם כל יש לנסות להתנתק מהחשבון ולהיכנס שוב. אם הטיול שלך עדיין לא מופיע, רוב הסיכויים שהעברת את אישור ההזמנה מכתובת דוא"ל אחרת מזו שהשתמשת בה כדי להיכנס ל-KAYAK. בדרך כלל זה קורה למשתמשים בטלפון חכם שמשתמשים בכתובות דוא"ל שונות כדי להיכנס לאתר ולטלפון.

לחזור למעלה

6. מי יכול לראות את הטיולים שלי?

בעת פרסום או שליחת קישור בדוא"ל של הטיולים שלך, כל אחד שיש לו את הקישור יוכל לראות את הטיול. אך אל דאגה - כל מידע רגיש כגון פרטי הזמנה ותשלום, שמות הנוסעים וכתובות הדוא"ל לא יוצגו. הטיולים שלך אינם גלויים למנועי חיפוש.

אם ברצונך לאפשר למישהו לראות את כל פרטי ההזמנות בטיול שלך, ניתן להוסיף אותם כשותפים. יש ללחוץ על הקישור "שיתוף" שליד החלק העליון של דף הטיול, להזין את כתובת הדוא"ל שלהם ולסמן את התיבה "יכול לערוך את הטיול". מסיבות בטיחות, רק משתמשי KAYAK רשומים יקבלו גישה לפרטי ההזמנות שלך.

אם ברצונך לשתף באופן אוטומטי עם מישהו את כל הטיולים החדשים שיצרת, באפשרותך להגדיר זאת בדף הגדרות טיולים פשוט להוסיף את כתובת הדוא"ל שלו למקטע "שיתוף אוטומטי של טיולים חדשים עם..."

לחזור למעלה